אמן חושים לבר מצווה – הפתעה מרגשת לילד

אם אתם זוכרים איך פעם כשהייתם קטנים, הייתם מקבלים הזמנות לבר מצווה של החברים שלכם. ההזמנה לאירוע הייתה מרגשת כי ידעתם שהולך להיות אירוע מרגש שיהיה בו קוסם, ליצן או אמן חושים לבר מצווה

אמן חושים לבר מצווה – אז והיום

בדרך כלל המסיבות והחגיגות שנהגו לעשות נראו אותו דבר. הייתם מגיעים למקום, יושבים, היה כיבוד או אוכל קל ובעיקר נהנים עם בני גילכם. לא תמיד הייתה הפעלה, לפעמים היה רק מוזיקה ריקודים וממתקים. לא נעים לומר אבל קורה שיש אירועים לא מעניינים שאתם צריכים להיות בהם ולהשתעמם קצת.

עכשיו כשאתם בגיל הנכון לחגוג בר מצווה, הגיע הזמן להפתיע ולרגש את החברים ואת קהל הנוכחים. חשוב לזכור שההפעלות בעבר הן לא ההפעלות שיש היום. היום יש הרבה יותר מודעות למה שמעניין את הדור הצעיר, שהתרגל לריגושים מהירים שאפשר לקבל אותם באמצעות הטכנולוגיה המפותחת, בין אם במשחקי מחשב, משחקים און ליין ואטרקציות כאלה ואחרות שיש בעולם הדיגיטלי.

מה שיש לי להציע לכם הורים יקרים, זה יום מיוחד עבור הילד שחוגג 13 שנות חיים לחיים בוגרים אירוע כזה של אמן חושים לבר מצווה תצאו עם זיכרון שישאיר טעם טוב ומרגש לאורך כל החיים אולי. בטח ובטח שהילדים יהנו בטירוף ואולי אפילו יהיו חברים טובים יותר בזכות שיתוף הפעולה במופע

אודות המופע

כל מופע נתפר במיוחד לאירוע שלכם וכל מופע הוא ייחודי. לאחר נסיון רב שנים ליאור רוכמן יודע להתאים עצמו לכל סוגי הקהל, כמות משתתפים ואופי המקום.

רוכמן מפתיע, מדהים וממש מצחיק את כל האורחים, בכל הגילאים, תוך כדי התאמת ההדגמות המדהימות מכל העולם העל-חושי.
ההדגמות כוללות קריאת מחשבות, טלפתיה, טלקינזיס – השפעה על חפצים בכח המחשבה, כיפוף מתכות ועוד הפתעות שתמיד משאירות את כל הנוכחים עם לסת שמוטה.
 
ההופעה מתובלת בהמון הומור ואלתורים, מגוון התגובות מזגזג בין כך שכולם נקרעים מצחוק לבין זה שכולם נדהמים ממה שהרגע חזו בו.

לפני המופע נקיים שיחת תיאום ציפיות וקבלת רקע על חתן או כלת השמחה על מנת להכיר אותם יותר לעומק ולהתאים את התכנים עבורם באופן אישי.
המופע כולל שיתוף פעולה עם האורחים והמשפחה כאשר במהלך האירוע יופנה זרקור מיוחד אל חתן או כלת השמחה.

Open chat
1
היי,
ידעתי שתקליקו פה!
רוצים לשמוע עוד פרטים?
צרו קשר!