קמתם בבוקר והגעתם מקום העבודה שלכם. לא בטוח שכל העובדים בהיכרות מספיק טובה אחד עם השני. כנראה שהם לא מאוחדים מספיק ולא עשיתם עם זה דבר. לכן לא יזיק לצאת ביציאה שתפנק את העובדים ואת כל הצוות, וזאת בתור התחלה של תהליך הגיבוש החברתי בעסק.

 גיבוש לעובדים – לצאת מהקוביה 

ערב כזה לא מספיק לעשות אחת בשנה, צריך לעשות כמה וכמה מפגשים באופן שוטף במהלך חודשי השנה, והכוונה היא למפגשים מחוץ למשרד, שם נמצאים מחוץ ל"מטריקס" או לקוביה שכל אחד נמצא בה בעבודה, תרתיי משמע.

אני מציע לכם להתחיל ממקום של בחירת מועד מתאים, ולהתחיל בהכנות לקראת האירוע. בשונה מסתם לצאת לאכול או לשתות בירה עם הצוות, כאן צריך את עזרת הצוות בהעלאת רעיונות טובים וחשיבה משותפת מה יקרה באותו יום שבו ישבו מול אמן חושים לאירועים.

בדרך כלל בעלי חברות לא משקיעים מספיק, בלי לפגוע חלילה באף אחד, ומה שקורה זה שכברירת מחדל מחליטים על רעיון פשוט ולא מקורי כמו ללכת לבר קריוקי, וגם כאן לא מדובר בהברקה. לפעמים זה מרגיש כמו סתם יציאה מידי חובה.

אמן חושים לאירועים זה רק ליאור רוכמן

אני מציע לכם רעיון נפלא ומקורי, להזמין אמן חושים לאירועים, כמו ליאור רוכמן המדהים שעושה עבודה טובה. לא תשתעממו זה בטוח. המופע כולל מופע טלפתיה, קסמים והפעלה של הקהל יחד איתו. חוץ מלכופף כפיות להזיז חפצים ולחתוך אנשים ליאור ניחן בכוחות על טבעיים ויגרום לכם לצחוק כמו שלא צחקתם הרבה זמן.

תודו, צריך ממש כישרון בשביל לגרום לבן אדם להתעלף מהכסא. טוב לא באמת להתעלף אבל באמת לצאת בחיוך ובטעם טוב מערב מהנה יחד עם שאר חברי הצוות לעבודה.

מה חשוב לדעת

לפני שמתקשרים לאמן כמו אמן חושים לאירועים צריך לבדוק שהמנטליסט מתאים לסוג הקהל שאתם מעוניינים שיופיע מולם. קוסם כזה מופיע ומשתף יחד איתו את הקהל ומבקש שיבואו איתו לבמה ויעשו את אשר יאמר להם לבצע. על העובדים בחברה להיות זורמים ופתוחים ליום כזה ולא להיות כבדים כל כך, מאחר וכל מהות מופע היא לשחרר מהמתח היום יומי, להנות, לצחוק ולהיות מגובשים.

אם קראתם עד כאן ואהבתם, כל שעליכם לעשות זה להתקשר, לשלוח מייל או להשאיר פרטים באתר.

דואר אלקטרוני liorrochman@gmail.com
טלפון 052-2320025
פקס:  077-5567754
כתובת: תל אביב המלך שלמה 56

 

 

אמן חושים לאירועים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
1
היי,
ידעתי שתקליקו פה!
רוצים לשמוע עוד פרטים?
צרו קשר!