אמן חושים לבר מצווה

אם אתם זוכרים איך פעם כשהייתם קטנים, הייתם מקבלים הזמנות לבר מצווה של החברים שלכם. ההזמנה לאירוע הייתה מרגשת כי ידעתם שהולך להיות אירוע מרגש שיהיה בו קוסם, ליצן או אמן חושים לבר מצווה. 

אמן חושים לבר מצווה – אז והיום

בדרך כלל המסיבות והחגיגות שנהגו לעשות נראו אותו דבר. הייתם מגיעים למקום, יושבים, היה כיבוד או אוכל קל ובעיקר נהנים עם בני גילכם. לא תמיד הייתה הפעלה, לפעמים היה רק מוזיקה ריקודים וממתקים. לא נעים לומר אבל קורה שיש אירועים לא מעניינים שאתם צריכים להיות בהם ולהשתעמם קצת.

עכשיו כשאתם בגיל הנכון לחגוג בר מצווה, הגיע הזמן להפתיע ולרגש את החברים ואת קהל הנוכחים. חשוב לזכור שההפעלות בעבר הן לא ההפעלות שיש היום. היום יש הרבה יותר מודעות למה שמעניין את הדור הצעיר, שהתרגל לריגושים מהירים שאפשר לקבל אותם באמצעות הטכנולוגיה המפותחת, בין אם במשחקי מחשב, משחקים און ליין ואטרקציות כאלה ואחרות שיש בעולם הדיגיטלי.

מה שיש לי להציע לכם הורים יקרים, זה יום מיוחד עבור הילד שחוגג 13 שנות חיים לחיים בוגרים אירוע כזה של אמן חושים לבר מצווה תצאו עם זיכרון שישאיר טעם טוב ומרגש לאורך כל החיים אולי. בטח ובטח שהילדים יהנו בטירוף ואולי אפילו יהיו חברים טובים יותר בזכות שיתוף הפעולה במופע.

לפני הזמנת אירוע – חשוב לדעת

חשוב לתאם ציפיות עם הילד, שידע מה הולך לקרות במופע. לילדים יש דמיון מפותח ורצונות מופרזים לעיתים שלא תמיד באים בהלימה יחד עם המציאות. אז חשוב להסביר לילד מה הולך לקרות, ומומלץ כמובן לדבר עם הקוסם או המנטליסט לפני ואפשר גם שידבר ישירות עם ילד בר המצווה. לגבי המופע, המופע כולל פעילות משותפת של אמן חושים לבר מצווה או הקוסם שמבצע פעלולים וקסמים על במה או לא על במה, על הדרך מבקש את עזרת הילדים בביצוע הקסמים. בפועל, ישנם ילדים ביישנים שלא בדיוק ישמחו לקחת חלק בפעילות מסוג זה וזה יביך אותם מאוד או יגרום להם לחרדה אפילו. חשוב לדעת מה האופי של הילד ולפי זה להתאים לו את האירוע, וכמובן לתאם זאת מול האמן חושים לאירועים שידע מי הילד שחוגג.

בא לכם להפתיע הילד שלכם ואת החברים שלו במופע מצחיק ומהנה? התקשרו לליאור רוכמן 052-2320025

 
אמן חושים לבר מצווה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
1
היי,
ידעתי שתקליקו פה!
רוצים לשמוע עוד פרטים?
צרו קשר!