ליאור רוכמן מנטליסט?

בוודאי שמעתם בעבר שמנטליסט מסוגל באמצעות יכולות על טבעיות לאתר חפצים שונים, להזיז חפצים, לקרוא מחשבות ולחזות את העתיד. מנטליסט מסוגל לקרוא את האנשים בקהל באמצעות פענוח שפת גופם, האופן בו הם נראים, הבעות פניהם ועוד. כמו כן, מסוגל המנטליסט להפנט את הקהל. מדיומים שונים טוענים שהם מתקשרים באמצעות כוחות על טבעיים, אנו מבקשים להציג תמונה אחרת, אמיתית יותר, אמינה יותר.

אנו רוצים להציג בפניכם את ליאור רוכמן- ליאור רוכמן הינו מנטליסט אשר אינו מאמין בכוחות על. ניתן לומר כי ליאור הינו קוסם למבוגרים והוא מעיד על עצמו כי הוא קורא את הקהל באמצעות פענוח שפת הגוף, בעזרת האינטואיציה החזקה שלו, על ידי כוח השפעה, דמיון מודרך, פסיכולוגיה ועוד. (לפחות זה הגיוני). הוא למד והתאמן בטכניקות שונות בהן הוא משתמש.

  מנטליסט – איך זה עובד?

המנטליסט קורא את האדם מולו באמצעות מגוון רמזים שהוא משדר לסביבה באופן לא מודע. המנטליסט יודע לשים לב לסימנים של תקשורת שאינה מילולית כמו שפת גוף, טון דיבור ועוד.

המנטליסט משתמש בדמיון מודרך כדי להשפיע על האדם שמולו לבחור במה שהוא רוצה שתבחר.

המנטליסט יודע לזהות איך אנשים מתנהגים בתוך סיטואציה חברתית ותרבותית מסויימת כמו למשל לחץ חברתי או ציות לסמכות ולהשתמש בזה לטובתו.

כמו שנאמר, למנטליסט אין כוחות על טבעיים אך יש לו זיכרון טוב מאוד, לעיתים זיכרון צילומי מצוין על מנת להצליח ולזכור את הסיטואציה ולזכור את בחירות האדם שמולו.

בנוסף, הוא ניחן בחשיבה יצירתית ויכולת אלתור על מנת לקרוא את המצב בצורה שונה ומכיוון אחר  באופן שהאחרים לא יבחינו.  גם אינטואיציה והקשבה לקול הפנימי חשוב וככל שלמנטליסט יש יותר ניסיון האינטואיציה שלו משתכללת.

מה כולל המופע של ליאור?

במידה ואתם מעוניינים לחגוג ערב חברה, ערב לאנשי עסקים, יום הולדת למבוגרים, בר מצווה, בת מצווה, הפקות ואירועי חברה נוספים, תוכלו לפנות אל ליאור רוכמן. ניסיונו של ליאור מאפשר לו לקרוא כל קהל ולהתאים את המופע לילדים, מבוגרים, אנשי עסקים, אירועי גיבוש ועוד, כל זאת מתבצע על ידי שילוב הקהל, ויצירת אינטראקציה.

במופע, יבצע ליאור קריאת מחשבות, יעביר מחשבות, יזיז חפצים שונים באמצעות כוח המחשבה, יעביר נגיעות חשמל, יעצור שעונים, יכופף מתכות, יבצע קטעים אשר דורשים זריזות ידיים, סטנד אפ ועוד. כמו כן, בחלק מההופעות יעניק ליאור הזדמנות למשתתף לזכות בסכום כסף, יזהה פרטים לא ידועים על המשתתפים, יבצע מופעי קלוז- אפ אשר כוללים קסמים עם קלפים, חבלים גפרורים ועוד. (הקסמים הללו נקראים קסמי קלוז אפ משום שהקהל רואה בדיוק מה קורה מסביבו).

קוסמים למבוגרים?

עולם הקסמים אינו מסתכם בשליפת שפנים מהכובע או הוצאת שרשראות מהפה. כאשר מפיק ליאור מופע למבוגרים הוא מקפיד לשלב בתוכו הומור ושנינות אשר מתאימים לגילו של הקהל. כדי לגרום לקהל לקחת חלק פעיל באירוע, הוא דואג לשלב אותו בפעילויות השונות. אם אתם מעוניינים ליהנות ממופע חושים בלתי נשכח- אתם מוזמנים לצור קשר.

 

ולסיום, כל מנטליסט חייב שיהיה לו ללא שום ספק יכולת הומוריסטית גבוהה ויכולת בימתית באופן שירתק את האדם שמולו, יצחיק אותו וכמובן ימצא חן בעיני הקהל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
1
היי,
ידעתי שתקליקו פה!
רוצים לשמוע עוד פרטים?
צרו קשר!