מופע קוסם לבר מצווה

מופע קוסם לבר מצווה

5 סיבות שהופכות מופע קוסם לבר מצווה לקסם של חוויה

הרגע לו חיכיתם 13 שנה הגיע והילד הקטן והאהוב שלכם הופך אט-אט לנער מתבגר וממש בקרוב יעלה לתורה. בין אם בחרתם לחגוג את האירוע המשמח באולם אירועים, במסעדה או בביתכם, תהיו מוקפים בקרובי משפחה ובחברים הטובים שלכם ושל בנכם שיגיעו כדי להשתתף בשמחה. ממסיבות יום ההולדת בשנים הקודמות אתם ודאי יודעים כמה כיף לילדים להשתתף בהפעלה מקורית ממנה הם יוצאים מאושרים ונלהבים.

מופע קוסם/אמן טלפתיה לבר מצווה

יעניק לילדים חוויה ייחודית ומסקרנת המבוססת על שיתוף פעולה מהנה, מלא בהומור וקסם. הנה כמה פרטים על המופע שיהפוך את בר המצווה לאירוע שלא יפסיקו לדבר עליו:

  • המופע מתאים לכל המשפחה, יקסים וירתק גם את חבריו לכיתה של הילד וגם את חבריהם של ההורים. מופע קוסם לבר מצווה מבוסס בראש ובראשונה על אינטראקציה מהנה בין הקוסם לקהל וככזה הוא כולל קסמים והפעלות המתאימים לכל הגילאים.
  • מופע קוסם כולל הרבה מעבר לקסמים! כיום, מדובר באמנות של ממש. קוסמים רבים מתמחים גם בטלפתיה ומפגינים מופעים מרהיבים של קריאת מחשבות, הזזת חפצים ללא מגע יד אדם ועוד שלל הפעלות מסתוריות שיותירו את הקהל המום ודבוק לכיסאו (מסקרנות).
  • מופע של אמן טלפתיה לבר מצווה משתנה מאירוע לאירוע בהתאם לחתן השמחה וקהל המשתתפים ועל כן אף מופע אינו דומה לקודמו. על כן נדרש האמן להומור רב, חדשניות ומקוריות הבאים לידי ביטוי בכל מופע מחדש.
  • בעוד שמופע קוסם לבר מצווה דורש מהקוסם להופיע בפני קהל רב ולהפעיל אותו, הכוכב האמיתי של הערב הוא עדיין ילד הבר-מצווה. קוסמים ואמני טלפתיה רבים ידאגו לשתף את חתני השמחה בכמה מהקסמים שלהם וייעזרו בהם בעת ההפעלות כדי להפוך אותם לאמני חושים ליום אחד.
  • מופע טלפתיה לבר מצווה מדגים טכניקות ומיומנויות שהאמן עושה בהן שימוש – קריאת שפת גוף, זיהוי אינטונציות, דמיון מודרך, תרגילי זיכרון ועוד. משתתפים רבים יוצאים מהמופע כשהם צמאים לדעת את הסודות מאחורי הקסמים ומיישמים בעצמם את השיטות המתוחכמות המחדדות את יכולתם המנטאלית.

מופעי הקסמים והטלפתיה של ליאור רוכמן כבר הפכו לשם דבר בקרב בעלי אירועים ברחבי הארץ. כאמן חושים מצליח ובעל ניסיון של קרוב ל-20 שנים במופעי קסמים, הפך ליאור מאות אירועים לחגיגות של קסם וצחוק. אם אתם רוצים להגיד בלב שלם שעברתם חוויה מדהימה של פעם בחיים, ליאור רוכמן במופע קוסם לבר מצווה הוא הבחירה המתאימה עבורכם.

 

לפרטים נוספים והזמנות: ליאור – 052-2320025

 liorrochman@gmail.com

השאר תגובה